Fohow Oral Liquid – dlaczego cordyceps jest skuteczny?

Medycyna naturalna jest doceniana od tysiącleci – między innymi ze względu na swoją wysoką skuteczność. Jednym z dobroczynnych składników, jakie oferuje świat przyrody, jest cordyceps. Natomiast Fohow Oral Liquid jest suplementem diety, stworzonym na bazie właśnie cordycepsu. Czym jest cordyceps? Jakie właściwości ma i dlaczego warto go stosować?

Cordyceps – właściwości

Głównym składnikiem Fohow Oral Liquid jest cordyceps. Jest to maczużnik chiński, który pochodzi z rodziny grzybów. Pasożytuje na owadach, a konkretniej na gąsienicy motyla Hepialus fabricius. Grzyb wbija się w ciało owada – na takim podłożu wyrasta podkładka o charakterystycznym kształcie, która zawiera dobroczynny cordyceps. 

Prozdrowotne właściwości cordycepsu można wymieniać bardzo długo. Przede wszystkim maczużnik chiński jest źródłem witaminy B1, B2, B3, B9, B12, a także witaminy C i E. Zawiera także związki fenolowe, które wspomagają pracę wątroby i wykazują działanie przeciwwrzodowe oraz przeciwnowotworowe. Cordyceps, ze względu na witaminy i składniki mineralne, których jest źródłem, ma właściwości antywirusowe, antybakteryjne, przeciwzapalne oraz immunostymulujące. Cordyceps wspomaga siły witalne organizmu i jest bardzo dobrym przeciwutleniaczem. Uważany jest również jako naturalny antybiotyk. Liczne badania wskazują również na przeciwnowotworowe działanie cordycepsu i innych grzybów.

Jak działa Fohow Feniks?

Produkty Fohow działają na zasadzie synergizmu – wszystkie składniki produktu dobierane są według ściśle określonych proporcji, co gwarantuje bezpieczne stosowanie. Co więcej, produkty tego typu mają regulować wszystkie systemy organizmu człowieka. Warto wiedzieć, płynne specyfiki otrzymywane z kordycepsu działają szybciej niż suche preparaty ze względu na większą zawartość polisacharydów, które wykazują działanie immunoregulujące. 

Preparaty Fohow Feniks charakteryzują się łagodnym działaniem i równomierną regulacją wszystkich procesów, które zachodzą w ludzkim organizmie. Dodatkowo, spowalniają proces starzenia ze względu na obecność cordycepsu, który działa jako przeciwutleniacz. 

Eliksir Feniks – kiedy stosować?

Produkty zawierające cordyceps stosuje się profilaktycznie i terapeutycznie. Stosowane w połączeniu z medycyną konwencjonalną ograniczają skutki uboczne i wspomagają pracę całego organizmu, co finalnie ma przełożyć się na lepsze efekty leczenia. Fohow Oral Liquid i inne produkty zawierające cordyceps polecane są osobom, które:

  • są narażone na długotrwały lub wysoki poziom stresu,
  • są w trakcie antybiotykoterapii,
  • przyjmują duże ilości cytostatyków,
  • cierpią na dolegliwości wątroby,
  • są w podeszłym wieku,
  • chorują na cukrzycę, osteoporozę, nadczynność lub niedoczynność tarczycy bądź przewlekłą obturacyjną chorobę płuc.

Fohow Feniks i inne produkty zawierające cordyceps mogą również być pomocne przy leczeniu nowotworów. Fohow Oral Liquid i inne tego typu produkty polecane są także jako podniesienie sprawności fizycznej i intelektualnej organizmu. 

Artykuł sponsorowany

Redakcja effii.pl